Blog

Podłoga INVISIBLE – dyskretny tryumf natury.

Jasne, naturalne podłogi niezmiennie cieszą się popularnością. Doskonale odnajdują się w nowoczesnych, oszczędnych wystrojach, stanowią eleganckie tło dla bardziej klasycznych aranżacji, wpuszczają światło i potęgują wrażenie przestrzenności wnętrza.

Kolor to za mało.

Nie wystarczy jednak, by były po prostu jasne. Na przestrzeni ostatnich miesięcy przekonaliśmy się, że Świętym Graalem dla wielu spośród naszych klientów jest deska podłogowa, która będzie na wskroś naturalna. Taka, która będzie sprawiała wrażenie surowej, ale też z czasem nie ściemnieje ani nie zżółknie i będzie łatwa w konserwacji?

Szukaliśmy – i znaleźliśmy.

INVISIBLE – nasza nowa podłoga dębowa, ponadczasowa i na wskroś współczesna. Wykończona matowym lakierem, z upływem lat nie wpadnie w żółtawe tony i nie zacznie ciemnieć. Już zawsze tak naturalnie piękna, jak w dniu jej montażu – bez względu na upływający czas. Jej surową naturalność wybitnie ukazuje zestawienie z deską podłogową wykończoną olejem bezbarwnym.

Przypuszczamy, że gdyby drewno dębowe mogło zobaczyć swe lustrzane odbicie, prawdopodobnie i tak chętniej przeglądałoby się właśnie w podłodze INVISIBLE.