O nas

Tworzymy podłogi, które zostaną z Wami na dobre

Realizujemy podłogi od A do Z: pomagamy w wyborze wymarzonego rozwiązania, przeprowadzamy fachowy montaż, pokazujemy jak właściwie dbać o drewno by służyło latami.

Poznaj nas

Ponad 40 lat doświadczenia

Już od 40 lat cieszymy się przywilejem tworzenia wspólnie z Wami miejsca, które później nazywacie domem. Od 1982 roku z dumą realizujemy podłogi dla kolejnego pokolenia naszych Klientów, którzy – nieraz śladem swoich rodziców – wracają do nas, by pod ich stopami również zagościła niezawodność drewna. 

Do każdej realizacji pochodzimy indywidualnie i kompleksowo. Za każdym razem z uwagą wsłuchujemy się w Wasze potrzeby i pragnienia, by następnie wcielić je w życie. Wykonamy dla Was nie tylko podłogę, ale również schody, meble, czy wykończenia ścian.

Powierzając prace stolarskie w nasze doświadczone ręce zyskujecie pewność, że poszczególne elementy będą ze sobą perfekcyjnie korespondowały oraz spokój współpracy z jednym, sprawdzonym wykonawcą koordynującym wszystkie prace.

Ponad milion metrów kwadratowych podłóg

Przez ręce naszych pracowników przeszło ponad milion metrów kwadratowych podłóg naszych klientów, które ułożyliśmy w ponad 15 tysiącach mieszkań prywatnych, a nasze realizacje dostarczyły przyjemności stąpania po prawdziwym drewnie tysiącom rodzin w całej Europie.

Co więcej, jako doświadczony partner w inwestycjach, realizujemy nie tylko zlecenia klientów indywidualnych. Nasze podłogi wiodą prym również w wielu obiektach użyteczności publicznej: kawiarniach, restauracjach, biurach, hotelach, restauracjach, obiektach kulturalnych czy halach sportowych.

Ponadto, nie boimy się renowacji tych starych i zniszczonych podłóg, które w naszych rękach odzyskują świetność sprzed lat. 

Grodex w liczbach

40

lat doświadczenia

Milion+

㎡ podłóg

1000+

realizacji w Europie

Oferta

Dowiedz się więcej o naszej ofercie