Oferta

Dla architektów

Dla architektów

DESIGN ŻYJE, PULSUJE, EWOLUUJE…

… również trendy w zakresie wykończenia podłóg co krok zaskakują nas innowacyjnością, odwagą, rozmachem. Rozwiązania, których obawialiśmy się jeszcze kilka lat temu, teraz już na dobre zagościły w naszych domach. Dzięki temu zyskujemy swobodę realizacji pomysłów i wcielania odważnych koncepcji w życie.

Jesteśmy świadomi Twojego renomowanego doświadczenia w projektowaniu i tworzeniu pięknych i funkcjonalnych przestrzeni. Nasza firma, specjalizująca się w branży podłóg drewnianych, cieszy się uznaniem i długotrwałą historią dostarczania wysokiej jakości rozwiązań podłogowych dla naszych klientów.

Wierzymy, że Twoja wiedza i kreatywność mogą znacznie wzbogacić nasze projekty podłóg drewnianych. Tworzymy przestrzenie, które łączą elegancję, trwałość i funkcjonalność, zwracając szczególną uwagę na indywidualne potrzeby i preferencje naszych klientów.

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, stolarzy i montażystów, którzy są w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom. Współpracując z nami, będziesz mieć dostęp do szerokiego wyboru materiałów, wzorców i wykończeń, które pozwolą Ci zrealizować swoje wizje i stworzyć unikalne przestrzenie.

Formularz kontaktowy

Jesteś architektem i szukasz sprawdzonego partnera do dalszej współpracy i realizacji swoich projektów, umów spotkanie i dowiedź się więcej:

  Współpraca z nami to pakiet korzyści dla Ciebie:

  • Baza wiedzy i materiałów– Zapewniamy dostęp do wzorników oraz informacji produktowych producentów podłóg, tarasów, schodów (tekstury, katalogi, próbki materiałów). Wszystko to, co ułatwi Ci pracę z wykorzystaniem zaproponowanych przez Nas rozwiązań.

   

  • Wsparcie i fachowość– Oferujemy profesjonalne doradztwo techniczne na każdym etapie Twojego projektu. Nasze ponad 40-letnie doświadczenie w branży to gwarancja profesjonalnego wsparcia w doborze odpowiednich produktów.

   

  • Najlepsza oferta – oferujemy atrakcyjne warunki współpracy dla Ciebie i dla Twojego Klienta.

   

  • Prezentacja– Możliwość zorganizowania spotkania z inwestorem w naszym Showroomie. Oferujemy wiedzę produktową oraz dobór odpowiedniego rozwiązania.

   

  • Eventy– Organizujemy szkolenia produktowe dla zainteresowanych Architektów.

   

  • Promocja Twojej działalności w Social Mediach– Chętnie dzielimy się realizacjami, w których wykorzystane zostaną zaproponowane przez nas produkty.

   

  Ponad 40-letnia działalność w branży daje pewność, że wybierasz sprawdzone produkty najwyżej jakości z gwarancją mistrzowskiego wykonania.  Wykorzystując nasze doświadczenie w swoich projektach, zyskujesz spokój i zadowolenie klienta.

  Współpracujemy z najlepszymi
  partnerami
  w branży

  Partnerzy

  Skontaktuj się z nami
  Tel: 600 942 400

  Pn.-Pt. 09:00 – 17:00 Sob. 10:00 – 15:00