Blog

Meble z drewna litego. Charakter na zamówienie.

Wykonywane na zamówienie meble z drewna litego (masywnego) to nowy, niebanalny trend, który coraz wyraźniej zaznacza się we współczesnym designie. Wnoszą naturalność do domowej przestrzeni, budują pozytywny klimat oraz efektownie wieńczą kompozycję zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Są kwintesencją estetyki i trwałości, a ich wyrafinowana prostota oczarowuje najbardziej wymagających klientów.

Nasze meble z drewna litego wykonujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie w obcowaniu z tym szlachetnym surowcem. Tylko fachowa obróbka pozwala wyeksponować naturalne walory drewna, wzmocnić jego właściwości użytkowe i zagwarantować niezawodność uzyskanego produktu. Każdy mebel wykonywany jest na indywidualne zamówienie, a modele standardowe mogą być w dowolny sposób modyfikowane i dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań, także w zakresie obróbki powierzchni drewna i wariantu jej wykończenia. Stwarzamy również możliwość zamówienia mebli spójnych z podłogą lub innymi wykonywanymi przez nas elementami wykończenia, co sprzyja uzyskaniu harmonijnego, przemyślanego wnętrza.

Wykonane w 100% z drewna, są unikatowe i doskonałe pod każdym względem. Uwydatniony naturalny rysunek słojów i charakterystyczne cechy poszczególnych gatunków drewna w połączeniu z gustownymi elementami metalowymi, efektownie łączą tradycję z nowoczesnością. Wszystko to sprawia, że wykonywane przez nas meble stanowią doskonały punkt wyjścia do wykreowania frapującej, przykuwającej wzrok aranżacji. Wkładamy pasję i serce w naszą pracę, by efekt końcowy satysfakcjonował Państwa pod każdym względem. Drewno zajmuje się resztą.