Blog

Drewno na tarasie – czas na nowe formy.

Niezależnie od wielkości naszego balkonu czy tarasu, można go urządzić tak, by stał się zarazem letnim salonem i namiastką wspaniałego ogrodu. Zanim postawimy na wygodne meble, zastanówmy się nad wyborem podłogi – ma ona ogromny wpływ na wygląd urządzanej przestrzeni. Ta wykonana z drewna dodaje przytulności, jest sprawdzonym i modnym rozwiązaniem. Rekomendując jej wybór, staramy się nieustannie rozszerzać naszą ofertę w tym zakresie. Dziś przedstawiamy naszą kolejną propozycję.

Niedawno pisaliśmy o desce tarasowej wykonanej z plantacyjnego drewna TEAK FSC. (czytaj więcej) Ponieważ propozycja ta spotkała się z dużym zainteresowaniem, postanowiliśmy wzbogacić naszą ofertę: przedstawiamy Państwu moduły tarasowe wykonane z parzonego drewna TEAK FSC, dzięki którym każdy bez trudu skonstruuje swój wymarzony taras drewniany.

Drewno, z którego wykonane są deszczułki, pochodzi z certyfikowanych plantacji, więc mamy pewność, że nie zostało ono pozyskane w ramach gospodarki rabunkowej. Wybierając je otrzymujemy produkt w pełni ekologiczny, a równocześnie oferujący nam wysoką stabilność, niezrównane parametry użytkowe i doskonałą estetykę.

W ofercie proponujemy cztery warianty modułów tarasowych:

Na kompletny system tarasowy składają się gotowe moduły zbudowane na kratkach montażowych, które szybko i łatwo można łączyć ze sobą. Proponujemy je w czterech wariantach: wzór Barcode (dostępny w trzech wymiarach, które można ze sobą dowolnie zestawiać), wzór Navy (dostępny w jednym wymiarze, lecz w dwóch wariantach wykończenia: gładkim lub zaoblonym), wzór Zip (dostępny w dwóch wymiarach i dwóch wariantach wykończenia deszczułek: gładkim lub zaoblonym) oraz wzór Fence (dostępny w jednym wymiarze, w wersji zaoblonej). Niezależnie od wariantu, system jest niezwykle łatwy w instalacji i jego stabilność gwarantują przyczepione do kratek montażowych gumki, a dzięki regularnej konserwacji olejem, drewno na tarasie posłuży  na długie lata.