ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

PODŁOGI DLA ARCHITEKTA

DESIGN ŻYJE, PULSUJE, EWOLUUJE…
…również trendy w zakresie wykończenia podłóg co krok zaskakują nas innowacyjnością, odwagą, rozmachem. Rozwiązania, których obawialiśmy się lub traktowaliśmy sceptycznie jeszcze kilka lat temu, teraz już na dobre zagościły w naszych domach. Dzięki temu zyskujemy swobodę realizacji pomysłów i wcielania odważnych koncepcji w życie – swobodę nieobarczoną obawą, że “coś może pójść nie tak”.
Podłogi drewniane to nasz żywioł i domena, w której sprzedaży oraz montażu specjalizujemy się od wielu lat. Proponujemy zarówno rozwiązania dostępne od ręki – swoiste podłogowe pr?t-?-porter, jak i te skrojone na miarę, wyprodukowane pod konkretne zamówienie; prawdziwe haute couture. Zdajemy sobie sprawę z faktu, jak wiele dzieje się na naszym – pozornie wąskim – poletku. Nowe wzory, innowacyjne sposoby wykończenia powierzchni drewna, dostępność produktów do tej pory niedostępnych – to nasza codzienność. Chcemy dzielić się z Tobą, Architektem, Projektantem wnętrz, tą wiedzą. Co zyskasz? Wiedzę, swobodę i pewność, że rozwiązania, które wybierasz do swoich projektów sprawdzą się i długo posłużą Twoim klientom. Co zyskamy my? Szansę, że jeśli będziesz szukał ekipy do zadań możliwych i niemożliwych, przypomnisz sobie o nas. Cenimy Twój i swój czas, więc obiecujemy nie zalewać Cię zbędnymi wiadomościami; będziemy natomiast zaszczyceni, jeśli zgodzisz się co jakiś czas poświęcić nam odrobinę uwagi.

 

Zapisz się na nasz newsletter!architekci

Ciągły rozwój jest gwarancją sukcesu. Z tego względu szczególnie cenimy sobie współpracę z architektami i projektantami wnętrz. Kładziemy nacisk na kompleksowe podejście ? od momentu wstępnych prac nad projektem, poprzez jego realizację, aż po opiekę nad zakończoną inwestycją.

Cieszy nas świadomość, że każdego dnia wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom, a bogata, uzupełniająca się oferta naszej firmy pozwala na wygodną i sprawną obsługę całej realizacji. Zapewniamy szkolenia produktowe, możliwość wypożyczenia próbek oraz profesjonalną pomoc techniczną. Trzydziestoletnie doświadczenie ukazało nam wartość pracy w oparciu o zespół sprawdzonych fachowców, których wiedza umożliwia indywidualne podejście do każdego klienta.

Będąc rzetelnym kontrahentem, naszym partnerom gwarantujemy wymierne korzyści oraz możliwość promocji Państwa pracowni na naszych stronach www.

Wszelkich informacji udziela:
Sylwia Kaźmierczak ( Specjalistka ds. obsługi Architekta)
+ 48 600 942 400
architekci@grodex.net